dcsimg
Jak to zrobić samemu
images/header_mark.jpg

PORADA!

Dostępne są specjalne rolety z mechanizmem sprężynowym do świetlików i okien uchylnych. Znając markę okien, zwykle bez problemu można dokupić pasujące do nich rolety. Są one wykonane na wymiar i łatwe w montażu.

images/image_stappenplan_pdf.png

Zwykle rolety można zakupić w różnych rozmiarach. Przy odrobinie szczęścia można znaleźć taką, które będzie idealnie pasować do okna. Jeżeli się to nie uda, roletę można w prosty sposób dociąć na odpowiedni wymiar. Należy wybrać roletę, która jest odrobinę dłuższa i szersza niż rama okienna. Górną rolkę rolety można przyciąć na odpowiedni wymiar za pomocą piły do metalu.

Dostępne rodzaje rolet
Rolety mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Dostępne są rolety winylowe, bawełniane i ISO (z aluminiową warstwą izolacyjną od spodu).

Potrzebne narzędzia

Elektryczna wiertarko-wkrętarka, wiertło do drewna lub muru (6 mm), poziomica, nóż segmentowy, piła do metalu, szydło, kątownik, śrubokręt, taśma miernicza i pilnik.

  • NARZĘDZIO-PORADA!

    Skil oferuje wyjątkową wiertarkę wielofunkcyjną Torro, która pozwala także wiercić w betonie! Wiertarka Torro nadaje się do wszelkiego rodzaju typowych prac w domu i wokół niego, wymagających wiercenia (do 10 mm w betonie).

    Multi-wiertarki
  • NARZĘDZIO-PORADA!

    Skil oferuje unikalne rozwiązania ułatwiające wiercenie i wkręcanie.

    Akumulatorowe wiertarko-wkrętarkiWiertarki udaroweMulti-wiertarki
© 2014 Skil Europe BV - Witryna Jaktozrobicsamemu jest sponsorowana przez firmę Skil Power Tools | MobileWersja mobilna strony