dcsimg
Jak to zrobić samemu
images/header_mark.jpg

PORADA!

Do wiercenia w ścianie lub suficie z betonu najlepiej nadaje się młot udarowo-obrotowy.

NARZĘDZIO-PORADA!

Skil oferuje w przystępnych cenach młoty pneumatyczne dużej mocy.

Młoty udarowo-obrotowe
images/image_stappenplan_pdf.png

Półki zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Mogą również pełnić funkcję dekoracyjną, jak w przypadku półek na książki. Można je wykonać w przeróżnej kolorystyce, w różnych rozmiarach i z różnych materiałów. Swoją inwencją twórczą można wykazać się również w przypadku wsporników. Nie muszą to być wsporniki kątowe użyte w naszym przykładzie.

Ważne informacje
Przed przystąpieniem do wiercenia otworów w ścianie, najpierw należy upewnić się, że w wybranym miejscu nie biegną rury wodociągowe lub gazowe, albo przewody elektryczne. Dostępne są specjalne detektory elektroniczne pozwalające ustalić przebieg ukrytych rur lub przewodów.

Potrzebne narzędzia

Detektor metali, szydło, kątownik, piła, taśma miernicza, śrubokręt, poziomica i wiertarka udarowa.

 • NARZĘDZIO-PORADA!

  Skil oferuje wyjątkową wiertarkę wielofunkcyjną Torro, która pozwala także wiercić w betonie! Wiertarka Torro nadaje się do wszelkiego rodzaju typowych prac w domu i wokół niego, wymagających wiercenia (do 10 mm w betonie).

  Multi-wiertarki
 • images/image_staptip1.png
  images/image_tip.png PORADA!

  Aby uniknąć wyginania się półki, na przykład po ustawieniu na niej ciężkich książek, do przedniej krawędzi półki można przymocować dodatkową listewkę drewnianą. Wzmocni ona półkę i zwiększy jej sztywność, a sama półka będzie sprawiać wrażenie solidniejszej.

  images/image_staptip2.png
© 2014 Skil Europe BV - Witryna Jaktozrobicsamemu jest sponsorowana przez firmę Skil Power Tools | MobileWersja mobilna strony