dcsimg
Jak to zrobić samemu
images/header_mark.jpg

PORADA!

Jeżeli zachodzi potrzeba wykonania cięć pod kątem albo długich cięć w materiale, można skorzystać ze specjalnego systemu prowadnic, który ułatwi wykonanie pracy w sposób wygodny i precyzyjny.

NARZĘDZIO-PORADA!

Skil oferuje wyjątkowy i łatwy w użyciu system prowadnic do precyzyjnego cięcia wzdłuż linii prostych.
Prowadnica Skil to system modułowy, który łatwo dopasować do rozmiaru obrabianego elementu przez proste sczepianie razem poszczególnych sekcji.

Szyna prowadząca
images/image_stappenplan_pdf.png

Drewniany taras nie nagrzewa się, ani nie wychładza tak bardzo jak kamienny. Jest on wygodny i wygląda atrakcyjnie. Jego wadą są rozwijające się na wilgotnej powierzchni algi, które sprawiają, że z czasem drewno staje się śliskie. Problem ten można jednak w prosty sposób rozwiązać stosując przyjazny dla środowiska środek do usuwania alg. W niniejszym artykule w kilku prostych punktach opisano sposób budowy drewnianego tarasu.

Potrzebne narzędzia

Poziomica, taśma miernicza, wiertarka elektryczna, śrubokręt i narzędzia ogrodowe.

 • Energy
  NARZĘDZIO-PORADA!

  Oprócz kilku poręcznych wiertarko-wkrętarek akumulatorowych Skil oferuje wyjątkową serię „Energy” – mądre rozwiązanie z zasilaniem non-stop!

  Akumulatorowe wiertarko-wkrętarkiWiertarko-wkrętarki sieciowe
 • images/image_staptip1.png
  images/image_tip.png PORADA!

  Gdy zachodzi potrzeba docięcia desek na długość, należy upewnić się, czy uda się przeciąć wymaganą grubość materiału i dobrać odpowiedni rodzaj brzeszczotu. Więcej informacji na temat stosowania odpowiednich pilarek elektrycznych w danej pracy można znaleźć w przydatne narzędzia.

  images/image_staptip2.png
  NARZĘDZIO-PORADA!

  Skil oferuje szeroki wybór wyróżnionych w testach pilarek z unikalnymi rozwiązaniami ułatwiającymi cięcie.

  Pilarki tarczoweWyrzynarkiNarzędzia stacjonarne
 • images/image_staptip1.png
  images/image_tip.png PORADA!

  Aby końce desek znajdowały się na środku legarów, może zajść potrzeba docięcia desek na długość. W miejscu styku 2 desek można również podłożyć pod nie zbędny kawałek legara.

  images/image_staptip2.png
© 2014 Skil Europe BV - Witryna Jaktozrobicsamemu jest sponsorowana przez firmę Skil Power Tools | MobileWersja mobilna strony