dcsimg
Porady dla majsterkowiczów

Porady dla majsterkowiczów

Kilka drobnych porad dla majsterkowiczów może w istotnej mierze ułatwić pracę i uczynić ją przyjemniejszą! Czy wiedziałeś, na przykład, że kołki montażowe można w prosty sposób wyciągnąć ze ściany za pomocą korkociągu? Albo, że grzebień może ułatwić wbijanie gwoździ w trudno dostępnych miejscach? Szczegółowy wykaz wszystkich przydatnych porad dla majsterkowiczów znajduje się poniżej. 

Wystarczy tylko kliknąć jedną z porad i od razu można przystępować do pracy!

Wkręcanie w trudno dostępnym miejscu

Wkręcanie w trudno dostępnym miejscu

W trudno dostępnym miejscu nie jest łatwo przytrzymać w odpowiedniej pozycji niewielki wkręt. Przy dokręceniu wkrętu zwykle przeszkadzają palce. Dobrym rozwiązaniem jest wciśnięcie wkrętu między zęby kieszonkowego grzebienia, który może służyć jako „trzecia ręka“. Grzebień kieszonkowy nadaje się do wkrętów różnych rozmiarów.

< >

Skil sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”
Dla niektórych majsterkowanie wcale nie jest takie łatwe. Firma Elektronarzędzia Skil opracowuje wysokiej jakości narzędzia w przystępnych cenach z unikalnymi rozwiązaniami, które naprawdę ułatwiają majsterkowanie. Właśnie dlatego Skil jest sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”, która służy pomocą w każdej pracy.