dcsimg
Porady dla majsterkowiczów

Porady dla majsterkowiczów

Kilka drobnych porad dla majsterkowiczów może w istotnej mierze ułatwić pracę i uczynić ją przyjemniejszą! Czy wiedziałeś, na przykład, że kołki montażowe można w prosty sposób wyciągnąć ze ściany za pomocą korkociągu? Albo, że grzebień może ułatwić wbijanie gwoździ w trudno dostępnych miejscach? Szczegółowy wykaz wszystkich przydatnych porad dla majsterkowiczów znajduje się poniżej. 

Wystarczy tylko kliknąć jedną z porad i od razu można przystępować do pracy!

Wiercenie zgodnych otworów

Wiercenie zgodnych otworów

Mocowanie drewnianej listwy do sciany czesto nastrecza wiele problemów, poniewaz wczesniej wywiercone otwory w listwie zwykle nie pasuja do otworów w scianie. Prostym rozwiazaniem jest przytrzymanie listwy z wczesniej nawierconymi otworami przy scianie i wywiercenie otworów w scianie za pomoca wiertla do muru o niewielkiej srednicy. Po usunieciu listwy na scianie widac wyraznie miejsca, w których nalezy wiercic otwory pod kolki.

< >

Skil sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”
Dla niektórych majsterkowanie wcale nie jest takie łatwe. Firma Elektronarzędzia Skil opracowuje wysokiej jakości narzędzia w przystępnych cenach z unikalnymi rozwiązaniami, które naprawdę ułatwiają majsterkowanie. Właśnie dlatego Skil jest sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”, która służy pomocą w każdej pracy.