dcsimg
Porady dla majsterkowiczów

Porady dla majsterkowiczów

Kilka drobnych porad dla majsterkowiczów może w istotnej mierze ułatwić pracę i uczynić ją przyjemniejszą! Czy wiedziałeś, na przykład, że kołki montażowe można w prosty sposób wyciągnąć ze ściany za pomocą korkociągu? Albo, że grzebień może ułatwić wbijanie gwoździ w trudno dostępnych miejscach? Szczegółowy wykaz wszystkich przydatnych porad dla majsterkowiczów znajduje się poniżej. 

Wystarczy tylko kliknąć jedną z porad i od razu można przystępować do pracy!

Mocowanie pólki (na ksiazki) tak, aby byla idealnie wypoziomowana

Mocowanie pólki (na ksiazki) tak, aby byla idealnie wypoziomowana

Najpierw zamocuj jeden wspornik i zawies na nim pólke. Nastepnie polóz na pólce poziomice. Upewnij sie, ze pólka znajduje sie w poziomie, a nastepnie na scianie zaznacz linie wzdluz dolnej krawedzi pólki. Teraz zamocuj drugi wspornik w taki sposób, aby jego górna krawedz znalazla sie w jednej linii z zaznaczonym poziomem.

< >

Skil sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”
Dla niektórych majsterkowanie wcale nie jest takie łatwe. Firma Elektronarzędzia Skil opracowuje wysokiej jakości narzędzia w przystępnych cenach z unikalnymi rozwiązaniami, które naprawdę ułatwiają majsterkowanie. Właśnie dlatego Skil jest sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”, która służy pomocą w każdej pracy.