dcsimg
Porady dla majsterkowiczów

Porady dla majsterkowiczów

Kilka drobnych porad dla majsterkowiczów może w istotnej mierze ułatwić pracę i uczynić ją przyjemniejszą! Czy wiedziałeś, na przykład, że kołki montażowe można w prosty sposób wyciągnąć ze ściany za pomocą korkociągu? Albo, że grzebień może ułatwić wbijanie gwoździ w trudno dostępnych miejscach? Szczegółowy wykaz wszystkich przydatnych porad dla majsterkowiczów znajduje się poniżej. 

Wystarczy tylko kliknąć jedną z porad i od razu można przystępować do pracy!

Tapetowanie bez pęcherzy powietrza

Tapetowanie bez pęcherzy powietrza

Jeżeli pod świeżo położoną tapetą pojawią się pęcherze powietrza, weź scyzoryk lub żyletkę i delikatnie natnij tapetę. Następnie przy użyciu małego pędzelka lub strzykawki wprowadź pod tapetę niewielką ilość kleju do tapet. Dokładnie dociśnij tapetę, a nadmiar kleju usuń za pomocą wilgotnej ściereczki.

< >

Skil sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”
Dla niektórych majsterkowanie wcale nie jest takie łatwe. Firma Elektronarzędzia Skil opracowuje wysokiej jakości narzędzia w przystępnych cenach z unikalnymi rozwiązaniami, które naprawdę ułatwiają majsterkowanie. Właśnie dlatego Skil jest sponsorem witryny „Jaktozrobicsamemu”, która służy pomocą w każdej pracy.